KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17409096
nr 1740 9096
Rikard Lindström
(1882-1943), Sverige
Oljemålning, Signerad a tergo. Landskap från Lofoten. Olja på pannå, 63x100cm, yttermått inklusive ram: 70x107cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 november 2025
kl 19:34:22
15/11 20:30:18